Koerte Vann Roostevabast Terasest Proffessionaalidele

Mudel: DBSP
Saadavus: Laos
Hind: 900.00€ 840.00€ Maksudeta: 700.00€
Video:

 

Kirjeldus:

Vannid on tehtud väga täpselt kõrgeimatele kutsestandarditele, mille on rakendanud rahvusvaheline kvaliteedikontrollisüsteem ISO 9001. Nad toodavad kvaliteetseid mööblit ja roostevabast terasest seadmeid nii haiglatele kui ka toitlustuse ja veterinaaria valdkonnas.

Laser lõigatakse suuremaks täpsuseks ja professionaalselt keevitatud täielikult kvalifitseeritud keevitajaga, kasutades kõrgekvaliteedilist 304 harjatut 1,5 mm paksust roostevabast terasest. Kaasas on sammud, mis võimaldavad hõlpsat juurdepääsu vannile, mõlemad astmed ja vannil on kõrgusega reguleeritavad jalad, riiul koos riiuliga puhastusvahenditele on kombineeritud reguleeritava roostevabast terasest kinnituspunktidega, et tagada teie koer vanni ajal ja reguleeritav kahetasandiline põrand / võrk, mis tõstavad koera jalad veest ja šampoonist, mis muudab loputamise lihtsamaks ja kiiremaks, ja looma ka eelkuivatamiseks on vaja ka väikseid koeri (teised müüjad võtavad lisatasu põrandale / võrgule, millel on plastikust sisestatud või seda ei paku üleüldse).

See koeravannil on teiste ees suuri eeliseid, sest prits-tagapaneelid ja vannihoidikud on kokku keeratud ja neid saab hõlpsasti transportida, manööverdamiseks või ladustamiseks eraldada eraldi osadesse. Lisaks sellele võib seda täita kuni 10 cm kõrguse veega, mis on kasulik spetsiifilisemate ülesannetega, nagu koera jalgade puhastamine. See on ka keskkonnasõbralik ja ökonoomne, kuna see vähendab veekasutust.

Vannimõõdud on: pikkus 125 cm sees (130 cm väljas), laius 60 cm sees (64 väljapoole), esiosa kõrgus 40cm, põrutuskõrgus 90 cm, kõrgus 50cm

https://www.youtube.com/watch?v=9h5bZMmRf2g